5101 Empira BlackWith all the mystery of any dark stone, Empira Black has a dark base composed of rich, deep black, beautified by fine white natural veins.

Specifications

Kollektsioon Supernaturals
Saadaval laos 20mm
Tellimisel 13mm/30 mm
Pinnaviimistlus Poleeritud
Mõõdud 3050 mm (+/- 10 mm) x 1440 mm (+/- 5 mm)
Kaal 13mm = 143kg  ; 20mm = 220kg ; 30mm = 330kg

Igapäevane puhastamine

Tugev, mitte-poorne struktuuriline Caesarstone kvartspind nõuab vähe hoolt, kui kasutada pinna kaitseks spetsiaalseid vahendeid. Et Caesarstone pind tunduks alati uus, tuleb seda puhastada sooja vee ning kerge pesuainega. Kasutage puhastamiseks mitteabrasiivseid vedelseepe ning pehmet harja..

Plekkide eemaldamine

Kasuta niisket pehmet lappi ning sooja seebivett. Vajadusel kasutage mitteabrasiivset ainet, mida võib pihustada otse plekile. Pühkige vahend ning loputage puhta veega. Et vältida pinna matistamist ja sära kadumist , tuleb meeles pidada, et kasutada tuleb kindlasti mitteabrasiivseid aineid ja puhast vett. Tugevama pleki korral, näiteks toit, küünelakk – kraapige õrnalt spaatliga või noaga mustus pinnalt lahti ning seejärel puhastage pind niiske lapiga, et eemaldada kõik mustuse jäägid.

Kuumakindlus

Caesarstone on struktuurilt rohkem kuumakindlam kui teised kvartskivid(kuni 185˚C). Siiski tuleb olla tähelepanelik, sest ootamatud temperatuuri kõikumised võivad lõhkuda ka Caesarstone pinna. Soovituslik oleks mitte panna kõrge temperatuuriga kuumi potte ja panne otse töötasapinnale,vaid soovitame kasutada kuumaalust..

Kriimustuskindlus

Caesarstone on kriimustuskindla pinnaga, siiski ei tasu pinda lõhkuda lõigates seal peal terava noaga või kriimustades mõne muu terava esemega.

FinlandEnglishLatviaLithuaniaSwedish