5141 Frosty CarrinaWant create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ilus, pehme elevandiluu valge, mida iseloomustavad õrnad hallid veenid.


 

Igapäevane puhastamine

Tugev, mitte-poorne struktuuriline Caesarstone kvartspind nõuab vähe hoolt kui kasutada spetsiaalseid vahendeid pinna kaitseks. Et Caesarstone pind tunduks alati uus, sobib puhastamiseks sooja vee ning kerge pesuainega. Kasutage puhastamiseks mitteabrasiivseid vedelseepe ning pehmet harja.

Plekkide eemaldamine

Kui Caesarstone kvartspinnale tekib plekk, tuleks see koheselt eemaldada mitteabrasiivse puhastusvahendiga, loputada pind ning pühkida kuiva lapiga. Toidujäätmetel, värvitilkadel või lakil võib lasta kuivada, seejärel eemaldada ettevaatlikult noatera või spaatliga ning puhastada sooja veega. Plekk, mis jääb pärast spaatli või noaga eemaldamist pinnale, tuleks puhastada käsnaga, millel on karestatud pind.

Kuumakindlus

Caesarstone on kuumakindlam kui teised kivipinnad võrreldes graniidi, marmori ja lubjakiviga. Siiski tuleb olla tähelepanelik, sest ootamatud temperatuuri kõikumised võivad lõhkuda ka Caesarstone pinna. Soovituslik oleks mitte panna kuumi potte ja panne otse töötasapinnale.

Kriimustuskindlus

Caesarstone on kriimustuskindla pinnaga, siiski ei tasu pinda lõhkuda lõigates seal peal terava noaga või kriimustades mõne muu terava esemega.

Lisainformatsioon

KollektsioonClassico
Saadaval laos20mm/30 mm
Tellimisel13mm
PinnaviimistlusPoleeritud
Mõõdud3050 mm (+/- 10 mm) x 1440 mm (+/- 5 mm)
Kaal13mm = 143kg  ; 20mm = 220kg ; 30mm = 330kg

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
FinlandEnglishLatviaLithuaniaSwedish