KKK •

KKK


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas eemaldada kuivanud või tugevaid plekke ?

Kasuta niisket pehmet lappi ning sooja seebivett. Vajadusel kasutage mitte-abrassiivset ainet, mida võib pihustada otse plekile. Pühkige vahend ning loputage puhta veega. Et vältida pinna matistumist ja sära kadumist , tuleb meeles pidada, et kasutada tuleb kindlasti mitteabrasiivseid aineid ja puhast vett. Tugevama pleki korral, näiteks toit, küünelakk ; kraapige õrnalt spaatliga või noaga mustus pinnalt lahti ning seejärel puhastage pind niiske lapiga, et eemaldada kõik mustuse jäägid.

Kui vastupidav on Caesarstone?

Caesarstone on vastupidav täketele, kriimustustele ja plekkidele. Kuid nagu enamikele materjalidele võib liigne surve ning jõud objektidele halvasti mõjuda.
Caesarstone on väga vastupidav plekkidele, mis on söövitava toimega nagu näiteks puuviljamahlad, toiduvärvid, kohvi, tee, viinamarjad ning karastusjoogid.
Caesarstone mittepoorne pind tagab maksimaalse vastupidavuse. Mittepoornepind tagab suurepärase pinna kvaliteedi ning vähendab oluliselt bakterite levikut.

Kas ma pean Caesarstone pinna üle lakkima?
Ei. Caesarstone on mittepoornepind, seega seda ei tule katta lakiga.

Kas ma võin lõigata Caesarstone köögitasapinnal?

Caesarstone pind on kõrge kvaliteediga ning kriimustuskindel; siiski tuleks olla ettevaatlik teravate esemete kasutamisega, näiteks teravad noad, kruvikeerajad, otse pinnal. Soovitav on alati kasutada lõikelauda või selleks spetsiaalselt ette nähtud kohta.

Kuidas hooldada Caesarstone pinda, et säilitada tema esialgne ilu?

Poleeritud pind: Mittepoorse pinnana piisab normaalsest puhastamisest niiske lapiga ja neutraalse puhastuvahendiga hoiab Caesarstone pinna nagu oleks äsja paigaldatud. Et vältida pinna matistumist, ole kindel, et puhastamisel kasutatakse mitteabrassiivseid aineid ning hiljem loputada see aine veega.

Matt: Matt, tekstuurse või poorse pinnaga tasapinnad nõuavad igapäevaselt rohkem hooldust kui poleeritud viimistlusega. Eelpool mainitud pinnad on rohkem vastuvõtlikumad sõrmejälgedele, toiduplekkidele. Enamik plekkidest on eemaldatavad vähese vaevaga ning mitteabrasiivse puhastusvahendiga.

 Kuidas Caesarstone kuumust talub?

Caesarstone on struktuurilt rohkem kuumakindlam kui teised materjalid, sealhulgas ka graniit. Siiski võib iga kivist tasapind saada kahjustada kuumuse tõttu ning ootamatu ja kiire temperatuuri muutusel võib osutuda eriti  ohtlikuks servade lähedal. Võimaluse korral on hea kasutada kuumapatju või –aluseid. Kuumi köögitarbeid ei soovita panna  Caesarstone töötasapinnale.

 Kas on kemikaale või puhastusvahendeid mida ei tuleks kasutada?

Soovitame kasutada puhastamisel vahendit, mille happe tase on pH 5-8, sellest vahemikust väljas pool võib toode pinda kahjustada. Näiteks ei sobi ahjugrilli puhastusvahendid, põrandapuhastusvahendid, WC-poti puhastusvahendid, mööblipuhastusvahendid ning happed, millega saab puhastada äravoolutorusid. Juhul kui pindadele peaks sattuma kahjustavaid aineid, loputada koheselt veega, et neutraliseerida puhastusaine mõju.

 Kas Caesarstone pinna hooldamine on tõesti nii lihtne ?

Caesarstone pakub kindlust ja mugavust. Hooldades ja puhastades tasapinda lihtsate vahenditega igapäevaselt, püsib tasapinna hooldamine tõesti lihtsana.

 Kas Caesarstone pakub garantiid?

Jah, alates1. aprill 2013 pakub CaesarHansa AS koostöös Caesarstonega meie klientidele 10 aastast garantiid kõigile tasapindadele, mis on elamutesse ostetud. Palun kliki siia, et registreerida oma Caesarstone ost.

Kas Caesarstone saab kasutada välitingimustes ? 

Kuigi on kliente, kes on otsustanud paigaldada Caesarstone materjali välistingimustesse, ei kuulu see garantii alla. Caesarstone ei ole testitud UV-kiirguse osas.

Kas Caesarstone´l on muid värve taaskasutatud materjalist?

Jah, Caesarstone pakub nelja erinevat taaskastatud värvi. Nii meie Quartz Reflections kui Ruby Reflections värvide puhul on kasutatud 35% taaskasutusringlusesse võetud klaasi. Chocolate Truffle ning Smoky Ash värvides moodustab 17% taaskasutusringlusesse võetud klaasist.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
FinlandEnglishLatviaLithuaniaSwedish