CaesarHansast •

CaesarHansast


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

CaesarHansa AS

CaesarHansa on kvaliteetse Caesarstone kvartsikivi maaletooja Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis ning Taanis. Samuti tegeleb CaesarHansa Caesarstone’i kaubamärgi tutvustamise ja arendamisega eelpool nimetatud riikides. CaesarHansal on piisavalt laovaru Eestis, et tagada oma partneritele kiired tarned. Laos on pidevalt võimalus valida 24 erineva kivi vahel (20mm ja 30mm paksusega). Loomulikult on võimalik tellida meilt ka teisi Caesarstone’i kive, kuid sel juhul peab arvestama pikema tarneajaga. Lai Caesarstone’i värvivalik ja kvaliteetne materjal annab võimaluse mängida koduses interjööris.

Caesarstone

Caesarstone oli maailma esimene kvartskivi tootja, asutati aastal 1987 ning on praegu üks suurimaid kvartsitootjaid maailmas. Caesarstone on saadaval enam kui 50 riigis. Caesarstone’i materjali saab kasutada köögis töötasapindadena, vannitoas tasapindadena või seintel ja põrandatel. Alates 2012. aastast on Caesarstone’ist saanud USA NASDAQ börsil olev ettevõte, omades juba 7 tootmisliini: 5 Iisraelis ja 2 USAs, kokku on neis üle 1200 töötaja. Caesarstone’il on lisaks rohkele kogemusele tasapinna materjali tootjana ka mitmeid teisi eeliseid võrreldes konkureerivate toodetega: seda iseloomustab naturaalsus, vastupidavus ja kompromissitu kvaliteet. Caesarstone on parim valik Sinu köögis! Lisaks emotsionaalsele rahulolule tõstab see ka Sinu kodu väärtust.

Valik

Caesarstone Classico valiku hulka kuulub 80 erinevat värvi 3 eri paksusega (13mm, 20mm & 30mm) ning 3 erineva töötlusega (poleeritud, matt ja kergelt nahkja tekstuuriga). Caesarstone SuperNatural kollektsiooni on kombineeritud kõrge kvaliteediga looduskivi ilu, jõud ja paindlikkus. Valikut täiendab eksklusiivne Concetto, mis on Caesarstone pärl. See on  valik poolvääriskividest valmistatud materjal. Motivo kollektsioon lisab värskust omanäolise ning tekstuurse ilmega.
CaesarHansa AS on teinud kivivaliku lähtudes trendidest. Meie kivivalikusse kuulub  Classico ja SuperNaturalist  24 erinevat kivi. Siinkohal peab ära märkima, et tuleme alati vastu ning arvestame kliendi soovidega. Oleme avatud pakkumistele ja teeme eritellimusi ka kividele, mida ei leidu CaesarHansa AS laovalikus.

Kvartsi efektiivsus

Kvarts on üks looduse tugevamaid mineraale. Materjali iseloomustab vastupidavus plekkidele, kriimudele. Vajab minimaalselt hooldust. Caesarstone pinnad, mis koosnevad kuni 93% kvartsist, säilitades rahuliku, kombineeritava omaduse, annab vabaduse disainis lõpututele fantaasialendudele.

Partnerlus

CaesarHansa AS tahab pakkuda parimat  oma partneritele. Pakume koostööpartneritele paindlikke soodustusi, personaalseid pakkumisi ja oleme avatud uutele väljakutsetele.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
FinlandEnglishLatviaLithuaniaSwedish